SMS36RE-4TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS36RE-4TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS36RE-4TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua QIKMATE BD MNT PIN 36 POS
Ngā Rauemi: 1.SMS36RE-4TR29.pdf2.SMS36RE-4TR29.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS36RE-4TR29
Tau Wae SMS36RE-4TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga QIKMATE BD MNT PIN 36 POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9765 pcs Pepa Raraunga 1.SMS36RE-4TR29.pdf2.SMS36RE-4TR29.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa SMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.972" (24.70mm) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 9 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei Whakanoho 0.520" (13.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Mounting Flange
Pato Tere Locking Ramp Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 36 position 0.200" (5.08mm)
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.280" (7.11mm)