SMS36RE-3TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS36RE-3TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS36RE-3TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua QIKMATE BD.MOUNT SOCKET
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS36RE-3TR29
Tau Wae SMS36RE-3TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 11844 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SMS
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 4 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei Whakanoho 0.528" (13.40mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Mounting Flange
Pato Tere Locking Ramp Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 118.1µin (3.00µm)