SMS15RE4TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS15RE4TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS15RE4TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua SMS VERTICAL BOARD MT.
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS15RE4TR29
Tau Wae SMS15RE4TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 20381 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa SMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.972" (24.70mm) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 5 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.520" (13.20mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 15 position 0.200" (5.08mm) Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.280" (7.11mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 118.1µin (3.00µm)