SMS15RE3TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS15RE3TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS15RE3TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua SMS VERTICAL BOARD MT.
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS15RE3TR29
Tau Wae SMS15RE3TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 17514 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SMS
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 5 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.528" (13.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm)