SC24WL-3S25
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SC24WL-3S25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC24WL-3S25
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP
Ngā Rauemi: SC24WL-3S25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC24WL-3S25
Tau Wae SC24WL-3S25 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 138478 pcs Pepa Raraunga SC24WL-3S25.pdf
Waea Wire ranei Range - mm² 24-26 AWG Waeine Wire ranei Rangi - Whakamahuinga 0.12 ~ 0.25mm²
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy
Momo Signal, Stamped Whakamutunga Whakamutunga -
Aronga Whakatika Socket Rauemi Hee Gold
Raupapa Trim Trio® SM/SC-M RoHS Tūnga Bulk
Pana Crimp Ētahi Ingoa SC24WL3S25
SOU1267
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga SC24WL-3S25
Ngā āhuatanga Insulation Support Whakaahua nui Socket Contact 24-26 AWG Size 20 Crimp Gold
Whakaahuatanga CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Taara Taea 29.5µin (0.75µm)
Ngā Hua e hāngai ana
SC2506-101
SC2506-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 400MA 2 OHM SMD
I roto i te taonga: 141587 pcs
Tikiake: SC2506-101.pdf
RFQ
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: SCREW JACK/THUMB EFP S&CM #10
I roto i te taonga: 19132 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: PROG SOCKET CPPX8 SMT PLSTC PKG
Tikiake:
SC24ML-1S6
SC24ML-1S6
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP
Tikiake: SC24ML-1S6.pdf
SC24ML-1TK6
SC24ML-1TK6
Tikiake: SC24ML-1TK6.pdf
SC24W-3S25
SC24W-3S25
Tikiake: SC24W-3S25.pdf
SC250
SC250
Kaihanga: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Tikiake: SC250.pdf
SC24ML1S18
SC24ML1S18
SC24ML1S31
SC24ML1S31
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
Tikiake: SC2506-100.pdf
SC24WL-3TK6
SC24WL-3TK6
SC24ML-1D70
SC24ML-1D70
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel