SC24W-3S25
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SC24W-3S25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC24W-3S25
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP
Ngā Rauemi: SC24W-3S25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC24W-3S25
Tau Wae SC24W-3S25 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 152433 pcs Pepa Raraunga SC24W-3S25.pdf
Waea Wire ranei Range - mm² 0.12 ~ 0.25mm² Waeine Wire ranei Rangi - Whakamahuinga -
Wireka Wire ranei Range - AWG 24-26 AWG Momo Signal, Stamped
Whakamutunga Whakamutunga Gold Raupapa Trim Trio® SM/SC-M
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa SOU1267CT
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Insulation Support
Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact 24-26 AWG Size 20 Crimp Gold Momo Hoapā Socket
Whakaoti Whakamutunga Crimp Rahi Hoapā 20
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poaka Whakaoti 29.5µin (0.75µm)
Whakautu Whakamutunga Gold
Ngā Hua e hāngai ana
SC24WL-3S25
SC24WL-3S25
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP
I roto i te taonga: 138478 pcs
Tikiake: SC24WL-3S25.pdf
RFQ
SC24ML-1TK6
SC24ML-1TK6
I roto i te taonga: 188927 pcs
Tikiake: SC24ML-1TK6.pdf
RFQ
SC24ML-1S6
SC24ML-1S6
Tikiake: SC24ML-1S6.pdf
SC24ML1S31
SC24ML1S31
Tikiake:
SC24WL-3TK6
SC24WL-3TK6
Tikiake:
SC2506-100
SC2506-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
Tikiake: SC2506-100.pdf
Kaihanga: Cardinal Components
Whakaahuatanga: PROG SOCKET CPPX8 SMT PLSTC PKG
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: SCREW JACK/THUMB EFP S&CM #10
SC24ML1S18
SC24ML1S18
SC250
SC250
Kaihanga: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Tikiake: SC250.pdf
SC24M62TK6
SC24M62TK6
Tikiake: SC24M62TK6.pdf
SC24ML-1D70
SC24ML-1D70
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel