MS27656T15B18SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T15B18SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T15B18SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T15B18SD
Tau Wae MS27656T15B18SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1699 pcs Pepa Raraunga MS27656T15B18SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42031
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A