MS27656T15B18SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27656T15B18SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27656T15B18SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656T15B18SB
Tau Wae MS27656T15B18SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1513 pcs Pepa Raraunga MS27656T15B18SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-42028
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27656T15B18SB-LC
MS27656T15B18SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 2067 pcs
Tikiake: MS27656T15B18SB-LC.pdf
RFQ
MS27656T15B18SA-LC
MS27656T15B18SA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: LJT 18C 18#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 2817 pcs
Tikiake: MS27656T15B18SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T15B18SBLC
MS27656T15B18SBLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 18POS WALL MT SCKT
Tikiake: MS27656T15B18SBLC.pdf
MS27656T15B18SA
MS27656T15B18SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP