MS27474T16B26SA
MS27474T16B26SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 26C 26#20 J/N
I roto i te taonga: 820 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27474T16B26PA
MS27474T16B26PA
I roto i te taonga: 1021 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27474T16B26PALC
MS27474T16B26PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 1963 pcs
Tikiake: MS27474T16B26PALC.pdf
MS27474T16B26PLC
MS27474T16B26PLC
Tikiake: MS27474T16B26PLC.pdf
MS27474T16B26SALC
MS27474T16B26SALC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT SCKT
Tikiake: MS27474T16B26SALC.pdf
MS27474T16B26P
MS27474T16B26P
I roto i te taonga: 913 pcs
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27474T16B26PA.pdf
MS27474T16B26S
MS27474T16B26S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27474T16B26S.pdf
MS27474T16B26SB
MS27474T16B26SB
Whakaahuatanga: JT 26C 26#20 SKT RECP
Tikiake: MS27474T16B26SB.pdf
MS27474T16B26SA
MS27474T16B26SA
Tikiake: MS27474T16B26SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel