MS27474T16B26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27474T16B26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27474T16B26PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27474T16B26PA
Tau Wae MS27474T16B26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1301 pcs Pepa Raraunga MS27474T16B26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium over Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS27474T16B26PA
MS27474T16B26PA-ND
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27474T16A8S
MS27474T16A8S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1257 pcs
Tikiake: MS27474T16A8S.pdf
RFQ
MS27474T16B26S
MS27474T16B26S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP