MS27473T24F61PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T24F61PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T24F61PC-LC
Tau Wae MS27473T24F61PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1242 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-40421 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.765" (44.83mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T24F61PC
MS27473T24F61PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1263 pcs
Tikiake: MS27473T24F61PC.pdf
RFQ
MS27473T24F61SB
MS27473T24F61SB
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1045 pcs
Tikiake: MS27473T24F61SB.pdf
RFQ
MS27473T24F61PA
MS27473T24F61PA