MS27473T24F61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T24F61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 61C 61#20 PLUG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 927 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T24F61PA
Tau Wae MS27473T24F61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 927 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-40418
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T24F61AA
MS27473T24F61AA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: JT 61C 61#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1876 pcs
Tikiake: MS27473T24F61AA.pdf
RFQ
MS27473T24F61B
MS27473T24F61B
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 1785 pcs
Tikiake: MS27473T24F61B.pdf
RFQ
MS27473T24F61PA
MS27473T24F61PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27473T24F61PA.pdf
MS27473T24F61PC-LC
MS27473T24F61PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Tikiake:
MS27473T24F61PC
MS27473T24F61PC
Tikiake: MS27473T24F61PC.pdf
MS27473T24F61PA-LC
MS27473T24F61PA-LC