MS27473T18Z32BA
MS27473T18Z32BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 32C 32#20 PLUG
I roto i te taonga: 998 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T18Z32A
MS27473T18Z32A
I roto i te taonga: 1641 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T18Z28S
MS27473T18Z28S
Whakaahuatanga: 8T 28C 26#20 2#16 PLUG
I roto i te taonga: 1140 pcs
MS27473T18Z32PA
MS27473T18Z32PA
MS27473T18Z28BA
MS27473T18Z28BA
MS27473T18Z32PA-LC
MS27473T18Z32PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
MS27473T18Z28SA-LC
MS27473T18Z28SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
MS27473T18Z28SA
MS27473T18Z28SA
I roto i te taonga: 818 pcs
MS27473T18Z32SA
MS27473T18Z32SA
I roto i te taonga: 965 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel