MS27473T18Z28BA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T18Z28BA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 28C 26#20 2#16 PLUG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T18Z28BA
Tau Wae MS27473T18Z28BA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1043 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa 1792-40070
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T18Z32AA
MS27473T18Z32AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 32C 32#20 PLUG
I roto i te taonga: 1132 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T18Z11A
MS27473T18Z11A
Whakaahuatanga: 8T 11C 11#16 PLUG
I roto i te taonga: 1603 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T18Z11PA
MS27473T18Z11PA
MS27473T18Z28S
MS27473T18Z28S
Whakaahuatanga: 8T 28C 26#20 2#16 PLUG
MS27473T18Z32B
MS27473T18Z32B
MS27473T18Z28B
MS27473T18Z28B
MS27473T18Z28SA
MS27473T18Z28SA
I roto i te taonga: 818 pcs
MS27473T18Z32A
MS27473T18Z32A
MS27473T18Z11P
MS27473T18Z11P
MS27473T18Z11PA-LC
MS27473T18Z11PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
MS27473T18Z11AA
MS27473T18Z11AA
MS27473T18Z28SA-LC
MS27473T18Z28SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel