MS27468T23Z53SA
MS27468T23Z53SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 1161 pcs
Tikiake: MS27468T23Z53SA.pdf
RFQ
MS27468T23Z53P
MS27468T23Z53P
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 PIN J/N
I roto i te taonga: 1068 pcs
Tikiake: MS27468T23Z53P.pdf
RFQ
MS27468T23Z53SA-LC
MS27468T23Z53SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Tikiake: MS27468T23Z53SA-LC.pdf
MS27468T23Z53AA
MS27468T23Z53AA
Tikiake: MS27468T23Z53AA.pdf
MS27468T23Z55A
MS27468T23Z55A
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN J/N
Tikiake: MS27468T23Z55A.pdf
MS27468T23Z55B
MS27468T23Z55B
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 960 pcs
Tikiake: MS27468T23Z55B.pdf
MS27468T23Z55P
MS27468T23Z55P
Tikiake: MS27468T23Z55P.pdf
MS27468T23Z53PA
MS27468T23Z53PA
Tikiake: MS27468T23Z53PA.pdf
MS27468T23Z53B
MS27468T23Z53B
Tikiake: MS27468T23Z53B.pdf
MS27468T23Z53BA
MS27468T23Z53BA
Tikiake: MS27468T23Z53BA.pdf
MS27468T23Z53PA-LC
MS27468T23Z53PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Tikiake: MS27468T23Z53PA-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel