MS27468T23Z53PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27468T23Z53PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 53C 53#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: MS27468T23Z53PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27468T23Z53PA
Tau Wae MS27468T23Z53PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1382 pcs Pepa Raraunga MS27468T23Z53PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-38790
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A