MS27467T25F61SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F61SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F61SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F61SAL
Tau Wae MS27467T25F61SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2077 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F61SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25F61SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)