MS27467T25F61SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F61SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F61SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F61SA-LC
Tau Wae MS27467T25F61SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1864 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F61SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37670 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F61S-LC
MS27467T25F61S-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 2014 pcs
Tikiake: MS27467T25F61S-LC.pdf
RFQ
MS27467T25F61SA-LC
MS27467T25F61SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 4729 pcs
Tikiake: MS27467T25F61SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25F61SC
MS27467T25F61SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T25F61SC.pdf
MS27467T25F61SA
MS27467T25F61SA
Tikiake: MS27467T25F61SA.pdf
Tikiake: MS27467T25F61SC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27467T25F61SA.pdf
MS27467T25F61S-USHST4
MS27467T25F61S-USHST4
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 6POS SKT
Tikiake: MS27467T25F61S-USHST4.pdf
MS27467T25F61SB
MS27467T25F61SB
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake: MS27467T25F61SB.pdf
Tikiake: MS27467T25F61SB.pdf
MS27467T25F61SAL
MS27467T25F61SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27467T25F61SAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel