MS27467T25F43SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F43SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F43SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F43SAL
Tau Wae MS27467T25F43SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1744 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F43SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25F43SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 (20), 20 (23)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F43S
MS27467T25F43S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 942 pcs
Tikiake: MS27467T25F43S.pdf
RFQ
MS27467T25F43SA
MS27467T25F43SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 625 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SA.pdf
RFQ
MS27467T25F43SA-LC
MS27467T25F43SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
I roto i te taonga: 1300 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SA-LC.pdf
MS27467T25F43SL
MS27467T25F43SL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
I roto i te taonga: 1761 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SL.pdf
MS27467T25F43SLC
MS27467T25F43SLC
Tikiake: MS27467T25F43SLC.pdf
MS27467T25F43SA-LC
MS27467T25F43SA-LC