MS27467T25F43SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F43SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F43SA-LC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F43SA-LC
Tau Wae MS27467T25F43SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1300 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F43SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37633 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (20), 20 (23) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F43SAL
MS27467T25F43SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
I roto i te taonga: 1744 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SAL.pdf
RFQ
MS27467T25F43SA
MS27467T25F43SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 823 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SA.pdf
RFQ
MS27467T25F43PCLC
MS27467T25F43PCLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
I roto i te taonga: 1254 pcs
Tikiake: MS27467T25F43PCLC.pdf
MS27467T25F43SA-LC
MS27467T25F43SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Tikiake: MS27467T25F43SA-LC.pdf
MS27467T25F43SC-LC
MS27467T25F43SC-LC
Tikiake: MS27467T25F43SC-LC.pdf
MS27467T25F43SC
MS27467T25F43SC
I roto i te taonga: 787 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SC.pdf
MS27467T25F43S
MS27467T25F43S
I roto i te taonga: 942 pcs
Tikiake: MS27467T25F43S.pdf
MS27467T25F43S-LC
MS27467T25F43S-LC
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T25F43S-LC.pdf
I roto i te taonga: 625 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SA.pdf
I roto i te taonga: 874 pcs
Tikiake: MS27467T25F43SC.pdf
MS27467T25F43SL
MS27467T25F43SL
Tikiake: MS27467T25F43SL.pdf
Tikiake: MS27467T25F43S.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel