MS27467T25F19SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F19SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F19SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F19SAL
Tau Wae MS27467T25F19SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2197 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F19SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25F19SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F19SA
MS27467T25F19SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1653 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SA.pdf
RFQ
MS27467T25F19SB
MS27467T25F19SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 653 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SB.pdf
RFQ
MS27467T25F19SC
MS27467T25F19SC
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1222 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SC.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Tikiake: MS27467T25F19SC.pdf
I roto i te taonga: 612 pcs
I roto i te taonga: 716 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SA.pdf
MS27467T25F19SA-LC
MS27467T25F19SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T25F19SA-LC.pdf
MS27467T25F19SC-LC
MS27467T25F19SC-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Tikiake: MS27467T25F19SC-LC.pdf
MS27467T25F19S-UWHST4
MS27467T25F19S-UWHST4
Tikiake: MS27467T25F19S-UWHST4.pdf
MS27467T25F19SA-LC
MS27467T25F19SA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel