MS27467T25F19SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25F19SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25F19SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25F19SA-LC
Tau Wae MS27467T25F19SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1590 pcs Pepa Raraunga MS27467T25F19SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37585 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 12 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25F19SAL
MS27467T25F19SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2197 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SAL.pdf
RFQ
MS27467T25F19SB
MS27467T25F19SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 653 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SB.pdf
RFQ
MS27467T25F19SC
MS27467T25F19SC
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1222 pcs
Tikiake: MS27467T25F19SC.pdf
MS27467T25F19SA
MS27467T25F19SA
Tikiake: MS27467T25F19SA.pdf
MS27467T25F19SA-LC
MS27467T25F19SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE