MS27467T25B46PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B46PAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B46PAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B46PAL
Tau Wae MS27467T25B46PAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1788 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B46PAL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-46
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B46PAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B46PB-LC
MS27467T25B46PB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 4865 pcs
Tikiake: MS27467T25B46PB-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B46P
MS27467T25B46P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP