MS27467T25B46PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B46PC
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: MS27467T25B46PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 621 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B46PC
Tau Wae MS27467T25B46PC Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 621 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B46PC.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS27467T25B46PC
MS27467T25B46PC-ND
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS27467T25B46PC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-46 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B46PD
MS27467T25B46PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: MS27467T25B46PD.pdf
RFQ
MS27467T25B46PALC
MS27467T25B46PALC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1388 pcs
Tikiake: MS27467T25B46PALC.pdf
RFQ
MS27467T25B46PC-LC
MS27467T25B46PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE