| Tau Wae | MS27467T25B46A | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2123 pcs | Pepa Raraunga | MS27467T25B46A.pdf |
| Momo | For Male Pins | Te whakangungu | Shielded |
| Rahi Rahi, MIL | - | Rahi Hiku - Whakauru | 25-46 |
| Rauemi Hee | Aluminum Alloy | Kua oti te Rei | Cadmium |
| Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | SMS27467T25B46A | Whakatakotoranga | N (Normal) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C | Tau o nga Tauranga | 46 (44 + 2 Coax) |
| Tuhipoka | Contacts Not Included | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Tae Whakatu | - | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | Te Tae Kaituku Taeke | 1 Weeks |
| Tiaki Ingoa | - | Kei roto | - |
| Tae Housing | Olive Drab | Ngā āhuatanga | Coupling Nut |
| Te whakakotahi i nga mea matai, te papa | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium | Ko te Hononga Nuturu | 1.890" (48.01mm) |