MS27467T25B43SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B43SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T25B43SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 948 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B43SD
Tau Wae MS27467T25B43SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 948 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B43SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37469
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B43SL
MS27467T25B43SL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 43POS STRGHT SCKT
I roto i te taonga: 1990 pcs
Tikiake: MS27467T25B43SL.pdf
RFQ
MS27467T25B46A
MS27467T25B46A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1197 pcs
Tikiake: MS27467T25B46A.pdf
RFQ
Tikiake: MS27467T25B46A.pdf
MS27467T25B43SB-LC
MS27467T25B43SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B43SB-LC.pdf
MS27467T25B43SD-LC
MS27467T25B43SD-LC