MS27467T25B43SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B43SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B43SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B43SAL
Tau Wae MS27467T25B43SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1755 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B43SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B43SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 (20), 20 (23)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B43SB
MS27467T25B43SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1169 pcs
Tikiake: MS27467T25B43SB.pdf
RFQ
MS27467T25B43S
MS27467T25B43S
I roto i te taonga: 1420 pcs
Tikiake: MS27467T25B43S.pdf
RFQ
MS27467T25B43S-LC
MS27467T25B43S-LC
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T25B43S-LC.pdf
MS27467T25B43SC
MS27467T25B43SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 978 pcs
Tikiake: MS27467T25B43SC.pdf
Tikiake: MS27467T25B43SC.pdf
MS27467T25B43SALC
MS27467T25B43SALC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B43SALC.pdf
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: MS27467T25B43S.pdf
MS27467T25B43SA
MS27467T25B43SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG 43POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T25B43SA.pdf
MS27467T25B43SB-LC
MS27467T25B43SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B43SB-LC.pdf
MS27467T25B43SA-LC
MS27467T25B43SA-LC
I roto i te taonga: 860 pcs
Tikiake: MS27467T25B43SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel