MS27467T25B43SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B43SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B43SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B43SA-LC
Tau Wae MS27467T25B43SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1384 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B43SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37465 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp