MS27467T25B24SA
MS27467T25B24SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1320 pcs
Tikiake: MS27467T25B24SA.pdf
RFQ
MS27467T25B24PC-LC
MS27467T25B24PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 945 pcs
Tikiake: MS27467T25B24PC-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 4889 pcs
MS27467T25B24PD
MS27467T25B24PD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Tikiake: MS27467T25B24PD.pdf
MS27467T25B24SA
MS27467T25B24SA
Tikiake: MS27467T25B24SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel