MS27467T25B24PD-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B24PD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B24PD-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B24PD-LC
Tau Wae MS27467T25B24PD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1007 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B24PD-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37400 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 12 (12), 16 (12) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B24PD
MS27467T25B24PD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: MS27467T25B24PD
I roto i te taonga: 2545 pcs
Tikiake: MS27467T25B24PD.pdf
RFQ
MS27467T25B24PC-LC
MS27467T25B24PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE