MS27467T23F53SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23F53SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Ngā Rauemi: MS27467T23F53SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23F53SAL
Tau Wae MS27467T23F53SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2543 pcs Pepa Raraunga MS27467T23F53SAL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa SMS27467T23F53SAL
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27467T23F53SAL
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.726" (43.85mm)
Ko te Hononga Nuturu Nickel Hoahoa Whakapā Thermoplastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23F53SB-LC
MS27467T23F53SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 2703 pcs
Tikiake: MS27467T23F53SB-LC.pdf
RFQ
MS27467T23F53PLC
MS27467T23F53PLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1814 pcs
Tikiake: MS27467T23F53PLC.pdf
RFQ
MS27467T23F53SA-LC
MS27467T23F53SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27467T23F53SA-LC.pdf
MS27467T23F53SA
MS27467T23F53SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T23F53SA.pdf
MS27467T23F53S
MS27467T23F53S
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T23F53S.pdf
MS27467T23F53SB
MS27467T23F53SB
I roto i te taonga: 933 pcs
Tikiake: MS27467T23F53SB.pdf
I roto i te taonga: 781 pcs
Tikiake: MS27467T23F53S.pdf
Tikiake: MS27467T23F53SB.pdf
MS27467T23F53SC
MS27467T23F53SC
Tikiake: MS27467T23F53SC.pdf
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: MS27467T23F53SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel