MS27467T23F53SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23F53SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T23F53SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23F53SA
Tau Wae MS27467T23F53SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1148 pcs Pepa Raraunga MS27467T23F53SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T23F53SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23F53SB
MS27467T23F53SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 933 pcs
Tikiake: MS27467T23F53SB.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1371 pcs
Tikiake: MS27467T23F53SB.pdf
RFQ
MS27467T23F53S
MS27467T23F53S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 781 pcs
Tikiake: MS27467T23F53S.pdf
MS27467T23F53PLC
MS27467T23F53PLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1814 pcs
Tikiake: MS27467T23F53PLC.pdf
MS27467T23F53PC-LC
MS27467T23F53PC-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN
Tikiake: MS27467T23F53PC-LC.pdf
MS27467T23F53SAL
MS27467T23F53SAL
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Tikiake: MS27467T23F53SAL.pdf
MS27467T23F53PL
MS27467T23F53PL
Tikiake: MS27467T23F53PL.pdf
MS27467T23F53SA-LC
MS27467T23F53SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Tikiake: MS27467T23F53SA-LC.pdf
MS27467T23F53SA
MS27467T23F53SA
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: MS27467T23F53SA.pdf
MS27467T23F53PD
MS27467T23F53PD
Tikiake: MS27467T23F53PD.pdf
Tikiake: MS27467T23F53S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel