MS27467T23F53PAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23F53PAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T23F53PAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23F53PAL
Tau Wae MS27467T23F53PAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2320 pcs Pepa Raraunga MS27467T23F53PAL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-53
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T23F53PAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.726" (43.85mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23F53P
MS27467T23F53P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1311 pcs
Tikiake: MS27467T23F53P.pdf
RFQ
MS27467T23F53PA
MS27467T23F53PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS