MS27467T23F53PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23F53PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: MS27467T23F53PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23F53PA
Tau Wae MS27467T23F53PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga MS27467T23F53PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T23F53PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27467T23F53PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23F53JC
MS27467T23F53JC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1045 pcs
Tikiake: MS27467T23F53JC.pdf
RFQ
MS27467T23F53PA-LC
MS27467T23F53PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1805 pcs
Tikiake: MS27467T23F53PA-LC.pdf
RFQ
MS27467T23F53P
MS27467T23F53P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP