MS27467T21F41PAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F41PAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T21F41PAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F41PAL
Tau Wae MS27467T21F41PAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1727 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F41PAL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T21F41PAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.642" (41.71mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F41PC-LC
MS27467T21F41PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2091 pcs
Tikiake: MS27467T21F41PC-LC.pdf
RFQ
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 1915 pcs
RFQ
MS27467T21F41PA
MS27467T21F41PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F41PA.pdf
Tikiake: MS27467T21F41PA.pdf
MS27467T21F41PA-LC
MS27467T21F41PA-LC
Tikiake: MS27467T21F41PA-LC.pdf
MS27467T21F41P-LC
MS27467T21F41P-LC
Tikiake: MS27467T21F41P-LC.pdf
MS27467T21F41PA-UWHST4
MS27467T21F41PA-UWHST4
Whakaahuatanga: LJT 41C 41#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 451 pcs
Tikiake: MS27467T21F41PA-UWHST4.pdf