MS27467T21F41PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F41PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T21F41PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F41PA
Tau Wae MS27467T21F41PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1219 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F41PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T21F41PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F41P-LC
MS27467T21F41P-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2236 pcs
Tikiake: MS27467T21F41P-LC.pdf
RFQ
MS27467T21F41P-CGCA23
MS27467T21F41P-CGCA23
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
I roto i te taonga: 4375 pcs
Tikiake: MS27467T21F41P-CGCA23.pdf
RFQ
MS27467T21F41PA
MS27467T21F41PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F41PA.pdf
MS27467T21F41PB-LC
MS27467T21F41PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27467T21F41PB-LC.pdf
MS27467T21F41PA
MS27467T21F41PA
Tikiake: MS27467T21F41PA.pdf
MS27467T21F41PA-UWHST4
MS27467T21F41PA-UWHST4
Whakaahuatanga: LJT 41C 41#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 451 pcs
Tikiake: MS27467T21F41PA-UWHST4.pdf
MS27467T21F41P-CG
MS27467T21F41P-CG
Tikiake: MS27467T21F41P-CG.pdf
MS27467T21F41PB
MS27467T21F41PB
Tikiake: MS27467T21F41PB.pdf
MS27467T21F41P
MS27467T21F41P
Tikiake: MS27467T21F41P.pdf
MS27467T21F41PA-LC
MS27467T21F41PA-LC
Tikiake: MS27467T21F41PA-LC.pdf
Tikiake: MS27467T21F41P.pdf
MS27467T21F41PAL
MS27467T21F41PAL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Tikiake: MS27467T21F41PAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel