MS27467T21F39PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21F39PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T21F39PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21F39PA
Tau Wae MS27467T21F39PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1459 pcs Pepa Raraunga MS27467T21F39PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37086
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21F39PB
MS27467T21F39PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1639 pcs
Tikiake: MS27467T21F39PB.pdf
RFQ
MS27467T21F39P
MS27467T21F39P
I roto i te taonga: 1495 pcs
Tikiake: MS27467T21F39P.pdf
RFQ
MS27467T21F39PA-LC
MS27467T21F39PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE