MS27467T21F39PA-LC
MS27467T21F39PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
I roto i te taonga: 1824 pcs
Tikiake: MS27467T21F39PA-LC.pdf
RFQ
MS27467T21F39B
MS27467T21F39B
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 2129 pcs
Tikiake: MS27467T21F39B.pdf
RFQ
MS27467T21F39BC
MS27467T21F39BC
Tikiake: MS27467T21F39BC.pdf
MS27467T21F39P-UHSB3
MS27467T21F39P-UHSB3
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: LJT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21F39P-UHSB3.pdf
MS27467T21F39BA
MS27467T21F39BA
Tikiake: MS27467T21F39BA.pdf
MS27467T21F39PB
MS27467T21F39PB
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T21F39PB.pdf
MS27467T21F39AD
MS27467T21F39AD
Tikiake: MS27467T21F39AD.pdf
Whakaahuatanga: LJT 39C 37#20 2#16 PIN WALL RE
Tikiake: MS27467T21F39B.pdf
MS27467T21F39BD
MS27467T21F39BD
Tikiake: MS27467T21F39BD.pdf
MS27467T21F39P
MS27467T21F39P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T21F39P.pdf
MS27467T21F39PA
MS27467T21F39PA
Tikiake: MS27467T21F39PA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel