MS27467T19F32SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19F32SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T19F32SD.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19F32SD
Tau Wae MS27467T19F32SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1337 pcs Pepa Raraunga MS27467T19F32SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36822
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19F32SC-LC
MS27467T19F32SC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 4980 pcs
Tikiake: MS27467T19F32SC-LC.pdf
RFQ
MS27467T19F32SDLC
MS27467T19F32SDLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1914 pcs
Tikiake: MS27467T19F32SDLC.pdf
RFQ
MS27467T19F32SC
MS27467T19F32SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP