MS27467T19F32SD-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19F32SD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T19F32SD-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19F32SD-LC
Tau Wae MS27467T19F32SD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1588 pcs Pepa Raraunga MS27467T19F32SD-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36823 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19F32SL
MS27467T19F32SL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 2720 pcs
Tikiake: MS27467T19F32SL.pdf
RFQ
MS27467T19F35A
MS27467T19F35A
Whakaahuatanga: 8LT 66C 66#22D PIN PLUG
I roto i te taonga: 2317 pcs
Tikiake: MS27467T19F35A.pdf
RFQ
MS27467T19F32SD
MS27467T19F32SD
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T19F32SD.pdf
MS27467T19F32SDLC
MS27467T19F32SDLC
Tikiake: MS27467T19F32SDLC.pdf
MS27467T19F32SBLC
MS27467T19F32SBLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Tikiake: MS27467T19F32SBLC.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 66POS PIN
Tikiake: MS27467T19F35A.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T19F32SD.pdf
MS27467T19F32SC
MS27467T19F32SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP