MS27467T19F11SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19F11SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T19F11SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19F11SAL
Tau Wae MS27467T19F11SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2252 pcs Pepa Raraunga MS27467T19F11SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T19F11SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm)