MS27467T19F11SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19F11SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T19F11SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19F11SA-LC
Tau Wae MS27467T19F11SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1648 pcs Pepa Raraunga MS27467T19F11SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36801 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19F11SAL
MS27467T19F11SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2252 pcs
Tikiake: MS27467T19F11SAL.pdf
RFQ
MS27467T19F11SC
MS27467T19F11SC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1679 pcs
Tikiake: MS27467T19F11SC.pdf
RFQ
MS27467T19F11SA
MS27467T19F11SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T19F11SA.pdf