MS27467T19B32SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19B32SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T19B32SB.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19B32SB
Tau Wae MS27467T19B32SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1266 pcs Pepa Raraunga MS27467T19B32SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T19B32SB
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy