MS27467T19B32SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19B32SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T19B32SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19B32SAL
Tau Wae MS27467T19B32SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2165 pcs Pepa Raraunga MS27467T19B32SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T19B32SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19B32SB
MS27467T19B32SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1266 pcs
Tikiake: MS27467T19B32SB.pdf
RFQ
MS27467T19B32SA
MS27467T19B32SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: MS27467T19B32SA
I roto i te taonga: 2443 pcs
Tikiake: MS27467T19B32SA.pdf
RFQ
MS27467T19B32SB-LC
MS27467T19B32SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE