MS27467T19B11SA-LC
MS27467T19B11SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1826 pcs
Tikiake: MS27467T19B11SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T19B11PD-LC
MS27467T19B11PD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1576 pcs
Tikiake: MS27467T19B11PD-LC.pdf
RFQ
MS27467T19B11SA-LC
MS27467T19B11SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
MS27467T19B11SAL
MS27467T19B11SAL
Tikiake: MS27467T19B11SAL.pdf
MS27467T19B11SA
MS27467T19B11SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T19B11SA.pdf
MS27467T19B11S-LC
MS27467T19B11S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Tikiake: MS27467T19B11S-LC.pdf
MS27467T19B11PLC
MS27467T19B11PLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T19B11PLC.pdf
MS27467T19B11SA
MS27467T19B11SA
Tikiake: MS27467T19B11SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel