MS27467T19B11PD-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T19B11PD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T19B11PD-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T19B11PD-LC
Tau Wae MS27467T19B11PD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1792 pcs Pepa Raraunga MS27467T19B11PD-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36736 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T19B11S
MS27467T19B11S
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1929 pcs
Tikiake: MS27467T19B11S.pdf
RFQ
MS27467T19B11PC-LC
MS27467T19B11PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 4815 pcs
Tikiake: MS27467T19B11PC-LC.pdf
RFQ
MS27467T19B11PD
MS27467T19B11PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T19B11PD.pdf
MS27467T19B11PLC
MS27467T19B11PLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Tikiake: MS27467T19B11PLC.pdf
MS27467T19B11PC
MS27467T19B11PC
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP