MS27467T15B19PD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15B19PD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15B19PD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15B19PD
Tau Wae MS27467T15B19PD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1493 pcs Pepa Raraunga MS27467T15B19PD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36290
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15B19S
MS27467T15B19S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2552 pcs
Tikiake: MS27467T15B19S.pdf
RFQ
MS27467T15B19PD-LC
MS27467T15B19PD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 4317 pcs
Tikiake: MS27467T15B19PD-LC.pdf
RFQ
MS27467T15B19PB
MS27467T15B19PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP