MS27467T15B19PD-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15B19PD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T15B19PD-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15B19PD-LC
Tau Wae MS27467T15B19PD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1500 pcs Pepa Raraunga MS27467T15B19PD-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-36291 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm) Momo Hoapā Crimp