MS27467T13Z4SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T13Z4SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T13Z4SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T13Z4SA
Tau Wae MS27467T13Z4SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1272 pcs Pepa Raraunga MS27467T13Z4SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL C
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36234
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T13Z8PA
MS27467T13Z8PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 8C 8#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1250 pcs
Tikiake: MS27467T13Z8PA.pdf
RFQ
MS27467T13Z4SA-LC
MS27467T13Z4SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE