MS27467T13Z4PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T13Z4PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T13Z4PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T13Z4PA
Tau Wae MS27467T13Z4PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1260 pcs Pepa Raraunga MS27467T13Z4PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL C
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36231
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A